צילום עיצוב פנים ואדריכלות

 

צילום עיצוב פנים ואדריכלות

צילום עיצוב פנים ואדריכלות מהווה חלק חשוב בתהליך השיווק של אדריכלים ומעצבי פנים, בעזרת הצילומים מוצגת עבודתם בפני לקוחותיהם העתידיים. אין דרך טובה ממראה עיניים והצורה המיידית להשגת מטרה זו היא צילומים מקצועיים של הפרויקטים. הצילום בתחום זה מהווה את איש השיווק הטוב ביותר משום שהוא יכול להתפרסם בכל מדיה ולהיות הפנים של המעצב. זאת כמובן, אם הוא ברמה גבוהה ובוצע על ידי צלם מקצועי, עם הבנה וניסיון בתחום.

אנו ב-"רד פיקסל סטודיו " נותנים מענה מלא למגוון הדרישות בתחום צילום עיצוב פנים ואדריכלות. ישנן דרכים מגוונות לצילום בתחום זה. לדוגמא, צילום אלמנטים עיצוביים כמו רהיטים על רקע נקי, או כחלק מקונספט העיצוב שלחלל. כמו כן, ישנה התחשבות באספקטים כמו תאורת המבנה והסביבה בה הוא בנוי ועל כן ניתן לתאם את הצילומים לשעות היום או הלילה לשם הדגשת אספקטים אלו. לעיתים גם אפשרי ואולי יתאים לצלם את המבנה או האלמנטים ללא ההקשר סביבתי, כמובן בתיאום עם מזמין הצילום והבנת הצורך לשמו מופקים הצילומים.

 בין לקוחותינו נמצאים יצרני מטבחים, מעצבי תאורה, מעצבי חיפויים, אדריכלים, מעצבי פנים ועוד. בכל תחום נדע להדגיש את העיקר בדרישותיו של המזמין.

 אנו מברכים על כל אתגר צילומי הנקרה בדרכנו, בין אם מדובר בחומרי גלם חדשים ומקוריים ובין אם מדובר במימדים שונים ומשונים. ניסיוננו הרב והרצון הבלתי פוסק להתמודד עם אתגרים חדשים בתחום מספקים יחד, מוצר סופי, העונה על כל דרישות הלקוח ומעבר.

 

 

 

לרשותכם גלריות עם מגוון עבודות שביצענו עבור לקוחותינו:
צילום אדריכלות צילום עיצוב פנים צילום מטבחים צילום גופי תאורה

error: Content is protected! All rights reserved to Red Pixel studio