צילום דירה מעוצבת עבור מעצבת פנים אריאנה רובנובסקי וחברת "ברק תאורה"

בימים אלה יצא לנו להכיר ולעבוד על פרויקט עבור לקוחה חדשה: המעצבת פנים אריאנה רובנובסקי. צילום דירה בעיצובה בראשון לציון, המשדרת בדיוק מה שחשוב לאריאנה להעביר בפרויקטים שלה: בית מסוגנן, עדכני, פרקטי ואסתטי, מקום נעים וחם אשר ישרת את כל בני המשפחה, או במקרה הזה, זוג.

הפרויקט כלל צילום החלל העיקרי המשלב צילום מטבח, פינת ישיבה ופינת אוכל. בנוסף, צילום שני חדרי שינה, חדר עבודה וצילום חדר אמבטיה אחת נבחרת.

מלבד להעביר את האווירה של הבית, כולל מספר פתרונות ייחודיים ופרקטיים, היה חשוב לנו לתת דגש גם על בחירת הרהיטים וחומרי הגלם האיכותיים. המטבח הלבן ועוד מספר פריטים נבחרים ומאוחרי כולם עומדים אנשי מקצוע שתמיד שמחים לראות את עבודתם מיוצגת באופן מרשים ובאור חדש. דגש מיוחד הושם על התארוה בבית, המסופקת על ידי חברת "ברק תאורה" אשר לקחו חלק בהזמנת שירותי הצילום שלנו. בתוך הבחירה שלנו לאיזה כיוון לקחת את האווירה המשודרת מהצילומים, היה חשוב להדגיש את עיצוב גופי התאורה ואת האור שהם יוצרים, המוסיף רבות לאווירת העיצוב הכללי.

מבחר הצילומים הסופיים שמסרנו לאריאנה מעביר קודם כל את התחושה בבית, את הניקיון והקו המודרני המשולב בצורה נעימה עם חמימות והפרקטיות. בנוסף, כל בעל מקצוע יכול למצוא את הפריט שלו כאשר כל אחת מקבל מקום של כבוד בצילום מקצועי, מדויק ויצירתי.לרשותכם גלריות עם מגוון עבודות שביצענו עבור לקוחותינו:
צילום אדריכלות צילום עיצוב פנים צילום מטבחים

error: Content is protected! All rights reserved to Red Pixel studio