צילום גופי תאורה חדשניים ומיוחדים לצורכי שיווק באתרים המובילים בחו"ל בתחום עיצוב תאורה

לפני מספר שבועות פנתה אל הסטודיו שלנו נורית וסרמן, הבעלים של חברת תאורה חדשנית "Num Lighting" עם בקשה לבצע צילום גופי תאורה בצורה המעבירה באופן המדויק ביותר את מראה הגופים הייחודיים ללקוחות פוטנציאליים ובסטנדרטים גבוהים הנקבעים על ידי אתרים נבחרים המשווקים את גופי התאורה בחו"ל. חברת " Num Lighting" מתמחה בייצור גופי התאורה מודולריים, המעוצבים בצורה מודרנית ומוקפדת, המאפשרת חיבורם לכדי יצירת דפוסים גיאומטריים שונים ומגוונים, המזמינה לשחק וליצור בכל פעם מראה מעניין אחר. אחד האתגרים שהעלתה נורית לפני ביצוע צילום גופי תאורה, היה להעביר בצילומים הן את הקו העיצובי של הגופים והן את סוג האור אותו הם מפיצים, וזאת במעטפת אווירתית ואסתטית, התואמת את שוק היעד אליו מיועדים הצילומים.

מיד נענינו לאתגר, המשלב בתוכו את אחד האספקטים המורכבים בצילום גופי תאורה מקצועי: איזון בין שני כוחות מנוגדים, האור והחושך. מצד אחד להעביר בצילום את סוג האור, עוצמתו וטמפרטורת הצבע אותו מפיץ גוף התאורה, מצד שני, להאיר את הגוף עצמו בצורה מדויקת על מנת להדגיש את העיצוב והחומר ממנו עשוי.

הקמנו סטודיו במשרדי הלקוח ולאחר החלטה משותפת עימו, יצרנו גוף עבודות העונה על הדרישות הגבוהות שהוצגו לפנינו על מנת להעביר את המסר המדויק לקהל היעד של "Num Lighting". לפניכם מספר צילומים נבחרים מתוך ההפקה.


 

error: Content is protected! All rights reserved to Red Pixel studio