הקמת סטודיו צילום מקצועי בחברת סטארט-אפ לצילום מוצרים חדשניים לבית חכם

המושג "בית חכם" אינו דבר חדש. בשנים אחרונות ישנו היצע הולך וגדל של פתרונות שונים ומתקדמים הנכנסים להגדרה זו, המותקנים בבתים, משרדים ועוד פרויקטים שונים אותם יצא לנו לצלם כחלק מעבודתינו בתחום הלבשת הבית. מה שמבדיל בין היצרנים השונים זו הטכנולוגיה, אמצעי השליטה ונוחות וכמובן העיצוב.

חברת סטארט אפ "סוויצ'בי" (SwitchBee) המתמחה בייצור מתגים ויישום הטכנולוגיה לבית חכם פנתה אלינו עם בקשה לבצע צילומי מוצר ייחודיים של החברה לקראת מיתוג החברה ושיווק נרחב של המוצרים בעיקר בחו"ל. כחלק מדרישות נציגי החברה ליצור דימויים ברמה הגבוהה ביותר שהסטודיו שלנו יודע לספק, התבקשנו להעביר מסר מדויק של ייחודיות וחדשנות, המאפיינים בדרך כלל מוצרים וגאדג'טים פורצי דרך כגון מוצרים של חברת "אפל".

לאחר הבנת דרישות הלקוח ותיאום הציפיות לפני ביצוע הצילומים, הגענו למשרדי החברה על מנת להקים סטודיו צילום מקצועי, המותאם במיוחד לדרישות הספציפיות של הפרויקט. לשם כך, בנינו סט תאורה מיוחדת, המדגישה את חומרי הגלם, עיצוב ומורכבות המוצרים וביצענו צילומי אווירה אשר נועדו להוות את הבסיס לייצוג החברה באמצעי המדיה השונים ולהופיע על גבי האריזות של המוצרים. מעבר לכך, הוקדש יום צילומים נוסף לשם ביצוע צילומים אינפורמטיביים לחוברות טכניות וקטלוגים של החברה.לרשותכם גלריות נוספות עם מגוון עבודות שביצענו עבור לקוחותינו:
צילום מוצר צילום מוצר טכני לתעשייה

error: Content is protected! All rights reserved to Red Pixel studio